Kryt Sony C6903 Xperia Z1 zadný čierny

Obsahuje: batériový kryt Farba: čierna Vhodný pre modely: Sony Xperia Z1 - C6903, L39H   Výmena baterkového krytu Sony Xperia Z1 - C6903 u nás   Prvá vec, čo vás...
Doporučená ponuka GSM Súčiastky

Na sklade • 1 variant3,5 €94 % • 2 402 recenziíĎalšie informácie
Do 3 dní • 1 variantZdarma98 % • 84 recenziíĎalšie informácie

• Obsahuje: batériový kryt
  • Farba: čierna
  • Vhodný pre modely: Sony Xperia Z1 - C6903, L39H

Výmena baterkového krytu Sony Xperia Z1 - C6903 u nás

• Prvá vec, čo vás zaujíma je: koľko stojí batériový kryt Sony Xperia Z1 ? Kryt za dobrú cenu, tak to ste tu správne. Netrúfate si na výmenu? Výmenu vám môžeme urobiť aj u nás, odborne a rýchle. Máme dlhoročné skúsenosti a spravíme v čo najkratšom čase, je pre nás jednoduchý servisný zásah.
  • Je potrebné nás kontaktovať na e-mail: [email protected], kde nám napíšete TYP telefónu ( model...) , podrobný popis chyby na vašom zariadení a telefónne číslo, kde vás vieme kontaktovať pre bližšiu špecifikáciu chyby. Budeme vás kontaktovať do 24 hodín v pracovný deň.

Na mobile nie je vôbec jednoduchá výmena a preto odporúčame prenechávať montáž servisnému stredisku.

Výhodou nášho obchodu je rýchlosť doručenia. Ak si objednáte do 14.00 hodín pracovného dňa, tak ďalší pracovný deň bude váš zadný kryt Sony C6603 Xperia Z1 u Vás doma.

Ku krytu si môžete zakúpiť aj dokonalé lepidlo B-7000.

ĎALŠIE NÁHRADNÉ DIELY PRE TELEFÓN

Ak ste nenašli ten správny náhradný diel, tak sa môžete pozrieť na zoznam náhradných dielov, ktoré pre Sony C6603 Xperia Z1 ponúkame.

OVERTE SI, ČI STE VYBRALI SPRÁVNY kryt

V informačnom boxe vidíte modely, na ktoré sedí. Zaujíma nás presný model, pretože len tak dokážete zistiť, či vám bude perfektne sedieť na vašom telefóne.

Výmena krytu mobilneho telefónu len z estetického dôvodu

Výmenu krytu väčšina ľudí taktiež zvažuje z dôvodu estetického. Majú ho treba poškriabaný a za tú cenu si radšej kúpia nový. Telefón potom vyzerá naozaj inak a napríklad aj pre prípad predaja sa jeho predajná cena zvyšuje. K dispozícii sú napríklad rôzne farebné varianty krytov

Máte otázku?

Ak ste si prezreli našu ponuku a nie ste si istí ci ste si vybrali správne alebo nenašli ste požadovaný náhradný diel, ktorý je vhodný pre Váš mobilný telefón nečakajte a kontaktujte nás telefonicky na našom čísle +421 948 370 818. Naši odborne zaškolení zamestnanci Vám radi odpovedia na Vaše prípadne otázky.

Produkt zatiaľ nemá žiadne recenzie.