Kryt Nokia 6300 strieborný

Produkt nemá žiadne parametre.

• , zakúpené v Mobilmarket.sk

• nic

ok

Produkt nemá žiadne parametre.

• Záruka: 24 mesiacov
  • Balenie obsahuje: Predný kryt, Zadný kryt, Stredový rám, Klávesnica
  • Farba: Strieborná
  • Kompatibilita: Nokia 6300

Kryt telefónu nevydržal pád?

Záruka: 24 mesiacov (odporúčame výmenu v servise, nezodpovedáme za chyby a poškodenia počas inštalácie nekvalifikovanou osobou).

V prípade, že si neviete poradiť s výmenou, zašlite Vaše zariadenie do nášho servisného strediska a my Vám ho radi vymeníme so zárukou.

1zákazník odporúča produkt

• veľmi nekvalitné súčiastky
    • jednotlivé diely na seba nedoliehajú
    • okraje plastových častí olámané
    • kovové časti prehrdzavené/zoxidované
    • z môjho pohľadu úplne nepoužiteľné

Produkt som si vybral za účelom výmeny pôvodných originálnych (ale už opotrebovaných) krytov na mojom staršom mobile NOKIA 6300.

Zakúpené súčiastky boli veľmi zlej kvality - nedoliehali, okraje plastov boli olámané, kovové časti prehrdzavené, ochrana displeja zašpinená kvapkou čiernej farby. S originálnymi súčiastkami absolútne neporovnateľné. Nové súčiastky nepoužijem, ostávam pri pôvodných originálnych(aj keď už časom ošúchaných s drobnými škrabancami).

Rozhodne neodporúčam kupovať kryt v tomto (neoriginálnom) prevedení:

KRYT NOKIA 6300 STRIEBORNY s Klávesnica HQ
    Výrobca: NO NAME
    Kód produktu: PT31004

Hoci bola z môjho pohľadu cena výhodná (necelých 7 €), už by som si to nezopakoval, sú to vyhodené peniaze.

Kryt Nokia 6300 strieborný zakúpený 29.7.2016 v e-shope mobilmarket.sk.

• , zakúpené v Mobilmarket.sk

• nic